Przejmij kontrolę nad uzależnieniem

Nałogometr 2.0 to potężna aplikacja, która korzysta z najskuteczniejszej na świecie technologii przewidywania ryzyka nawrotu - RISK (R) *Dzięki wieloletnim badaniom naukowym, wiedzy ekspertów oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji Nałogometr jest w stanie przewidzieć niemal 90% nawrotów co najmniej 48 godzin przed ich wystąpieniem. Nałogometr podpowie Ci również, które z Twoich zachowań zwiększają ryzyko wpadki oraz co możesz zrobić, aby jej uniknąć. Z takim wsparciem z pewnością zwiększysz swoje szanse na długotrwałą radość z życia bez nałogu.

Warto, bo życie jest tylko jedno i każdy jego dzień może być fantastyczną przygodą!

3740

pobrań wersji testowej

Pobierz aplikację

Jak działa Nałogometr?

Ludzki mózg jest fascynujący, ale ma kilka poważnych ograniczeń. Jednym z nich jest niewielka pojemność pamięci roboczej i możliwość skupienia się tylko na kilku rzeczach w danym momencie.

To sprawia, że gdy np. odczuwamy silne emocje szukamy ich przyczyn w naszym otoczeniu (np. irytujące zachowanie kolegi), lub rzeczach, które łatwo jest nam sobie przypomnieć (np. przykry komentarz szefa podczas poprzedniego spotkania). Jednak często przyczyny naszych stanów wewnętrznych są bardziej złożone. Np. możemy czuć złość dlatego, że od kilku dni nie wysypiamy się dobrze, a dodatkowo dzisiaj od rana mamy poczucie presji czasu i na dodatek nie zjedliśmy śniadania. Podobnie jest w przypadku nawrotu na który składa się bardzo wiele gromadzących się całymi dniami czynników.

Technologia RISK

Technologia RISK(R) wykorzystuje dane zebrane od dziesiątków tysięcy osób z różnymi uzależnieniami od substancji i zachowań. Dzięki tym danym sztuczna inteligencja była w stanie wykryć setki wzorców zachowań prowadzących do wpadki lub budujących solidną trzeźwość. Korzystając z Naogometru codziennie poświęcasz sobie chwilę uwagi (około półtorej minuty) podczas której obserwujesz co się z Tobą dzieje odpowiadając na kilka pytań.

Nałogometr analizuje te odpowiedzi na bieżąco i ocenia na ich podstawie jak zmienia się ryzyko nawrotu oraz w jaki sposób pomóc Ci ugruntować Twoją trzeźwość dodając skuteczne sugestie tego, co możesz dla siebie dzisiaj zrobić.

Pobierz raport z badań

* Technology is protected by US patent

Zostań beta testerem

Nasza aplikacja nie mogłaby powstać bez zaangażowania użytkowników. Zapisz się by zostać beta testerem i jako pierwszy/a uzyskać dostęp do Nałogometru 2.0. Poradź sobie z uzależnieniem i przyczyń się do rozwoju tej aplikacji. Po zatwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz pocztą indywidualny link do pobrania aplikacji.

Are you addicted?

Substances

Behaviors


[fm_checkbox label="Newsletter permission"]